Gastroden 2021

Jsme velice rádi, že se po dvouleté pauze mohl opět uskutečnit „velký“ den otevřených dveří GASTRODEN.

Gastroden 2021 proběhl dne 8. 12. 2021 za přísného dodržení veškerých epidemiologických pravidel a zúčastnila se ho většina žáků školy a mnoho návštěvníků z řad potenciálních uchazečů o studium.

Návštěvníci školy mohli projít mnoha expozicemi, které připravili naši žáci – „Chovatelé cizokrajných zvířat“ připravili úžasnou improvizovanou ZOO, kde exponáty byli jejich mazlíčci ze zvířecí říše, žáci nástavbového oboru „Podnikání“ předváděli výrobu vánočních specialit – cukroví, zdobení perníčků a podíleli se na přípravě několika dalších expozic.

Velký prostor byl věnován žákům gastronomických oborů, kteří předváděli návštěvníkům své odborné dovednosti – flambování, přípravu míchaných nápojů a výrobu mnoha dalších pokrmů.

Vrcholem celého dne byly soutěže o nejlepší slavnostní tabuli a o přípravu nejlepšího pokrmu dle předem stanoveného zadání. Ceny pro výherce věnoval Globus ČR, v.o.s. a společnost Vitana.

Fotogalerie ZDE